Творча зустріч з мисткинею Ольгою Бердник-Отнякіною

В день української вишиванки представники Кам'янського заповідника організували чергову зустріч із цікавою творчою особистістю. Героїнею цього дійства стала наша землячка-кам'янчанка, котра нині мешкає у Черкасах, художниця, майстриня керамічних виробів Ольга Бердник-Отнякіна. Гостями заходу почергово стали учні середніх класів Ребедайлівського ліцею (педагог-організатор Кульбачна О.І.) та учні 10-Б класу Кам'янського міського ліцею #1 (організатор - класний керівник Рубанович Л.О.).
Пані Ольга є автором та творцем унікальних виробів - керамічних казкових іграшок-свистунців. Нині майстриня виробила уже майже 10 тис. іграшок, кожна з яких має відмінну форму, розпис, вигляд, що становить окремий пласт пам'яток та культурної спадщини України в цілому. В історичному музеї Кам'янського заповідника представлена окрема вітрина з виробами О. Бердник-Отнякіної з подарованими нею іграшками, що є окрасою експозиції. Власне на фоні цієї експозиції музею і проводилась онлайн-зустріч.
Ольга Миколаївна розповідала дітям про свій шлях у світ художнього мистецтва, особливості та технологію виготовлення означених керамічних виробів, детально розповідала про той чи інший вид іграшок тощо.
Діти активно включались у зустріч, задавали чимало запитань, відповіді на які й стало основою розповіді. Школярі дуже активно виявляли бажання взяти участь у майстер-класі від пані Ольги, щоб наживо побачити і зрозуміти технологію процесу. Гостя пообіцяла організувати таке дійство, але у більш спокійний час.
Тож надіємось на наші ЗСУ, завдяки яким ми можемо у Кам'янці й надалі, хоч і дистанційно, проводити подібні заходи, що вони посприяють у якнайшвидшому втіленню описаного побажання у реальність. Слава Україні!!!
Графік роботи музеїв
понеділок - неділя
з 09.00 - 17.00 год.
п'ятниця з 09.00 - 16.00 год.
без перерви та вихідних

Календарні свята та події. Спілкуємося українською

Погода
  • 3.JPG
  • 1.jpg
  • 9.JPG
  • 8.jpg
  • 377.JPG
  • 6.jpg
  • 4.JPG
  • 2.jpg
  • 7.jpg

Новини заповідника

Пред След

Конституція незалежної України: історичн…

28-06-2022

Конституція незалежної України: історичний екскурс

День Конституції України – одне з головних державних свят нашої держави. Конституція є основним законом країни, який гарантує кожному громадянину...

ПОВЕРНЕННЯ НАШОЇ ГЕРОЇЧНОЇ ІСТОРІЇ

28-06-2022

ПОВЕРНЕННЯ НАШОЇ ГЕРОЇЧНОЇ ІСТОРІЇ

26 червня 2022 року в нашому місті відбулася непересічна подія. Через століття після Української революції 1917-1921 років, вперше на території...